O Nas

Nasza psia załoga

Katarzyna Tokarzewska

mgr fizjoterapii, zoofizjoterapeuta, trener psiego fitnessu.

Jestem absolwentką Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie. Po 15 letniej praktyce w zawodzie fizjoterapeuty postanowiłam pójść w stronę realizacji swoich marzeń.

Jednym z nich od lat była praca ze zwierzętami. Tak ukończyłam kurs zawodowy zoofizjoterapeuty zwierząt towarzyszących.

Już w trakcie trwania kursu odbyłam praktyki zawodowe w renomowanych ośrodkach rehabilitacji zwierząt. W fizjoterapii czworonogów wykorzystuję doświadczenie kliniczne nabyte podczas wieloletniej pracy z ludźmi.

Swoją wiedzę cały czas poszerzam uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach oraz warsztatach doskonalenia zawodowego. Obecnie moja praca daje mi ogrom satysfakcji i spełnienia, czuję, że jestem we właściwym miejscu, robię to co kocham.

Prywatnie jestem właścicielką golden retrievera Gustawa z którym trenuję psi fitness.

Karolina Kwartnik

zoofizjoterapeuta, trener psiego fitnessu. 

Z wykształcenia jestem inżynierem, w swoim zawodzie pracowałam przez 7 lat, ale ze względu na potrzebę nowych wyzwań chciałam zmienić swoją pracę na inną, związaną ze zwierzętami. W tej decyzji pomógł mi mój pies buldog angielski o imieniu Racuch.

Racuch trafił do mojego domu w wieku 4 miesięcy, niestety po paru tygodniach okazało się, że ma dysplazję stawów biodrowych wymagającą intensywnej fizjoterapii. Chodząc z Racuchem na rehabilitację i widząc jakie przynosi efekty uświadomiłam sobie, że to jest to co chciałabym robić w życiu, czyli pomagać zwierzętom w powrocie do zdrowia.

Ukończyłam kurs „ Zoofizjoterapia zwierząt towarzyszących” w Warszawie gdzie zdałam egzamin i uzyskałam tytuł Zoofizjoterapeuty. Już w czasie trwania kursu podjęłam staż w krakowskim gabinecie fizjoterapii zwierząt.

Oprócz kursu i stażu ukończyłam kurs fitnessu dla psów oraz inne kursy doszkalające, m.in. kurs pierwszej pomocy.

W wolnym czasie stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych szkoleniach oraz czytając książki i publikacje związane z zoofizjoterapią małych zwierząt.

W rehabilitacji zwierząt ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta, cierpliwość a także metodyczna praca w ćwiczeniach ze zwierzętami.

LOKALIZACJA

PsiaCrew
ul. Stanisława Lema 32,
31-571 Kraków.

Bezpłatny parking
bezpośrednio przed
budynkiem.

DANE KONTAKTOWE

Pon-Pt: 8:00 - 20:00
Sob: 8:00 - 13:00

ZNAJDZIESZ NAS